Veszprémi Utcazene Fesztivál 2017

2017.07.19-22.

Veszprémben minden gyerek utcazenész akar lenni. Nem csoda, hisz 18 éve azt látják évről-évre, hogy jobbnál-jobb, izgalmasabbnál-izgalmasabb zenei produkciók szólalnak meg a belváros utcáin, terein. Az OTP Bank Veszprémi Utcazene Fesztivál idén is egy vibráló, színes zenei kínálatot hoz, július 19-22 között. A különböző külföldi formációk mellett természetesen a hazai ízek is színesítik a kínálatot.

Időpont:

Július 19. szerda

Július 20. csütörtök

Július 21. péntek

Július 22. szombat


Lasselsberger-Knauf színpad (az Óváros téren)

20.30

LYRE LE TEMPS (FR)

CC SMUGGLERS (UK)

THE TIBBS (NL)

KRAKÓW STREET BAND (PL)

22:45

BUDZILLUS (D)

BROKEN BRASS ENSEMBLE (NL)

CEUX QUI MARCHENT DEBOUT (FR)

THE HILLBILLY MOONSHINERS (NL)


Szerencsejáték Nagyszínpad (a Hangvilla előtt)

21:30

SEAN KOCH TRIO (ZA)

LYRE LE TEMPS (FR)

CC SMUGGLERS (UK)

MAGNIFICO (SLO)

23:30

L'ENTOURLOOP FT TROY BERKLEY & N'ZENG (FR)

KRAKÓW STREET BAND (PL)

POLKAGEIST (D)

WILL AND THE PEOPLE (UK)


Lajvér színpad (a Fortuna udvarban)

17:10

Csótány Dzsó Trió

Holy Chicks

Babel

Acoustic Planet

18:20

The Crazy Rogues

The Luckies

Nagy Edi Project

Robbie Dingle

19.30

Elise Nelly

Sofia Balogh Band

Űrlénykirály

Demény Gergely

21:00

ROB LONGSTAFF (AUS)

LOVELY QUINCES (HR)

DANIEL DOCHERTY (SCO)

JOE BEL (FR)

23:00

ECHO TOWN (UK)

SEAN KOCH TRIO (ZA)

KING SIZE SLIM (UK)

ZSŰRI ALLSTARS


Man at Work színpad (a Vár áruház előtt)

16:00

Űrlénykirály

Elise Nelly

Acoustic Planet

The Crazy Rogues

17:10

Szeder

Dömdödöm

Rekamié

Sofia Balogh Band

18:20

Babel

Doctor Doctor

Demény Gergely

CsótányDzsó Trió

19:30

Muzsik és Volkova

Stefan

Fák Alatt Zenekar

The Luckies

21:00

KING SIZE SLIM (UK)

WILL AND THE PEOPLE (UK)

ECHO TOWN (UK)

LOVELY QUINCES (HR)

23:00

THE TROUBLE NOTES (D)

DEBOUT (FR)

SEAN KOCH TRIO (ZA)

MOONSHINERS (P)


E.ON színpad (a Kossuth utca közepén)

16:00

Doctor Doctor

CsótányDzsó Trió

Muzsik és Volkova

Stefan

17:10

Demény Gergely

Űrlénykirály

The Crazy Rogues

Elise Nelly

18:20

Dömdödöm

Acoustic Planet

Holy Chicks

Fák Alatt Zenekar

19:30

Nagy Edi Project

Rekamié

Robbie Dingle

Szeder

21:00

WILL AND THE PEOPLE (UK)

MOONSHINERS (P)

THE TROUBLE NOTES (D)

KING SIZE SLIM (UK)

23:00

ROOTS RISING (NL)

BUDZILLUS (D)

KRAKÓW STREET BAND (PL)

ZIIA & THE SWING MATES (FR)


Meló-Diák színpad (a Kölcsey könyvesboltnál)

16:00

The Luckies

Nagy Edi Project

Dömdödöm

Babel

17:10

Fák Alatt Zenekar

Robbie Dingle

Stefan

Doctor Doctor

18:20

Rekamié

Szeder

Elise Nelly

Muzsik Volkova

19:30

Sofia Balogh Band

The Crazy Rogues

CsótányDzsó Trió

Holy Chicks

21:00

MOONSHINERS (P)

SON OF DAVE (UK)

ZIIA & THE SWING MATES (FR)

SZAKMAI DÍJAZOTT GÁLA

23:00

HUGO BARRIOL (FR)

DANIEL DOCHERTY (SCO)

JOE BEL (FR)

KÖZÖNSÉG DÍJAZOTT GÁLA


Arconic színpad (a Kossuth utcai szökőkútnál)

19:00

CEUX QUI MARCHENT DEBOUT (FR)

THE TROUBLE NOTES (D)

ROOTS RISING (NL - 18:00 KEZDÉS)

THE TIBBS (NL)

21:00

ZIIA & THE SWING MATES (FR)

ECHO TOWN (UK)

WILL AND THE PEOPLE (UK)

CC SMUGGLERS (UK)

23:00

BROKEN BRASS ENSEMBLE (NL)

KING SIZE SLIM (UK)

THE HILLBILLY MOONSHINERS (NL)

SEAN KOCH TRIO (ZA)


Utcazenész megálló 1. (a Kossuth utcán)

17:30

PETER JONES (UK)

MR ALBOH (I)

PETER JONES (UK)

MR ALBOH (I)

19:30

LOVELY QUINCES (HR)

JOE BEL (FR)

DAS UNIVERSAL DRUCKLUFT O. (D)

HUGO BARRIOL (FR)


Utcazenész megálló 2. (a Rákóczi utcában)

18:00

DANIEL DOCHERTY (SCO)

PETER JONES (UK)

LOVELY QUINCES (HR)

ROB LONGSTAFF (AUS)

20:00

MR ALBOH (I)

ROB LONGSTAFF (AUS)

HUGO BARRIOL (FR)

PETER JONES (UK)

22:00

JOE BEL (FR)

HUGO BARRIOL (FR)

MR ALBOH (I)

DANIEL DOCHERTY (SCO)


Cseh Tamás Program Színpad (a volt Közgáz udvarán)

19:00

THE COUPLE

NB

YESYES

DEEP GLAZE

21:00

DRASTIK PUTTO

SYNEMA

MURIEL

MAGIDOM

23:00

BELAU

BARON MANTIS

ÉK

MEZTELEN DIPLOMATÁK